Nikonblog - www.nikonblog.cz

Home =titulní strana www

Autor tohoto článku není žádným způsobem povinován se zavděčit výrobcům ani dodavatelům, pokud jsou zmíněni.. I přesto, že autor nepokládá případné publikované snímky za umělecké dílo, podléhá jejich případné použití autorskému zákonu a bez svolení autora nesmí být nikde publikovány!


Vzkazy (dotazy, připomínky, náměty) pro autora článku vítány.

Jaroslav Kortus, www.makofoto.cz

11.4.2012

Oficiální zpráva

Rádi bychom Vás informovali o tom, že 10.4. spouštíme Nikonblog.cz. Najdete zde recenze, praktické rady, návody k zajímavým funkcím fotoaparátů, rady na úpravu fotografií. Blog se bude věnovat také samotné fotografii, fotografům i výstavám. Duší blogu je Petr Lindner, jeden ze zakladatelů časopisu DIGIfoto. Buďte mezi prvními, kdo navštíví www.nikonblog.cz.

Konec zprávy *******************

Jistě chvályhodný počin, bude-li naplňován kvalitním obsahem. Nepochybuji o tom, že web bude celkově Nikonu nakloněn, když jej Nikon provozuje a přiliš kritických poznámek tam asi nenajdeme. Nevím, po jak dlouhou dobu tam půjde vkládat  komentáře k článkům bez registrace či nějakého omezení proti spamu. Každé diskusní fórum se po čase vlivem pár jedinců zvrtne ve vzájemné napadání, vulgární slova nevyjímaje. Takže přeji pane Lindnere pevnou ruku. Dobře vím, zatím, proč pod svými články nemám diskusi:)

Jaroslav Kortus

NAVRCHOLU.cz