Galerie FOTO+VIDEO


 VŠECHNY FOTOGRAFIE SI MŮŽETE NECHAT ZHOTOVIT V NAŠÍ
PROVOZOVNĚ V BLATNÉ.

POSTUP OBJEDNÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Na fotografie se dostanete kliknutím na odkaz nebo snímek. Jednotlivé galerie se otevírají v novém okně. Pokud budete mít o fotografie zájem, stačí poslat e-mail na:  foto@mako.cz

Do emailu uveďte vždy:
- název akce, čísla fotografií, rozměr, povrch (lesk-mat), počet, jméno a tel. číslo.

Po vyhotovení fotografií obdržíte na tel. číslo SMS zprávu o možnosti vyzvednutí fotografií.

Objednací čísla jsou uvedena v každé fotografii.
Fotografie si budete moci vyzvednout zpravidla do 48 hodin v naší provozovně:

Blatná: MAKOFOTO - KODAK EXPRESS, T.G.Masaryka 112, 388 01 Blatná - tel. 721 521 739, email: foto@mako.cz
Ceny fotografií z galerií  - viz  ceník fotografíí - sloupec Reportážní fotografie (z galerie), není-li sjednáno jinak.
 

Na přání zašleme libovolnou fotografii z galerie emailem bez ochranných znaků a v plné kvalitě včetně autorských práv k libovolnému neveřejnému užití - cena 1 elektronicky zaslané fotografie je 40,- Kč vč. DPH, platba v hotovosti na prodejně. Při objednání fotografií z akcí ve lhůtě delší než 60 dnů od data konání akce je účtován manipulační poplatek za dohledání v archivu ve výši 50,- Kč.

Poslední přidané

MŠ Vrchlického 2021

Již nelze objednat

(galerie jsou chráněny heslem, které jste obdrželi ve školce)

 

Galerie fotografií byly přesunuty na www.zonerama.com/makofoto

CELKOVÝ PŘEHLED

 Historie města Blatná

Povodeň v srpnu 2002 byla určitě jednou z nejhorších, která město v uplynulých staletích postihla. Podívali jsme se na některá místa v roce 2005 a tak můžete v některých lokalitách porovnat, jak se ráz města změnil.

2002-2005  

Někdy v letech 1980-84 (nepamatuji se přesně), jsem vystoupil na blatenskou věž a pořídil sadu černobílých fotografií. Můžete se podívat, jak se Blatná od té doby změnila.

1980-84?

Pozor: fotografie zhotovujeme pouze pro účastníky akcí, jejich rodinné příslušníky nebo pořadatele. Všechny fotografie je nutné vyzvedávat na provozovně osobně, nelze zasílat poštou!

Svatební reportážní fotografie nejsou veřejně přístupné ani prezentované, vyjma krátkých ukázek zde (poskytnut souhlas s publikováním vybraných snímků).

V případě, že si některý z účastníků či pořadatelů příslušné akce přeje odstranit určitou fotografii z veřejné galerie a bude mít pro své počínání rozumný důvod, napište svůj požadavek s příslušným číslem sem. Fotografie bude odstraněna.


Není-li uvedeno jinak, autorem fotografií je (c) Jaroslav Kortus